Grohe Sensia Arena installationssæt

Grohe Sensia Arena installationssæt gør det muligt at opgradere dit Sensia Arena douchetoilet med automatisk skyl, så toilettet skyller automatisk, når du forlader det. Sættet indeholder servomotor til GD2 cisterne, aktiveringsstang til skyl, kabel og blænddæksel samt fleksibel slange. Trykplade er ikke inkluderet. Passer til Rapid SLX med GD2 cisterne og er CE-godkendt.

Grohe Sensia Arena installationssæt koster lige nu 1.493 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.476 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.476 kr (09. maj 2026) og 1.664 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.493 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl
1.493 kr
+ fri fragt
Total: 1.493 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Sensia Arena installationssæt t/automatisk skyl
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Sensia Arena installationskit til automatisk skyl
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Sensia Arena installationssæt t/automatisk skyl
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
Installationskit t/auto. skyl Sensia
2.569 kr
+ 35 kr fragt
Total: 2.604 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Rørreparationssæt