Grohe Relexa Plus brusehoved

4.1 (7 anmeldelser)

Grohe Relexa Plus brusehoved kombinerer elegant design med funktionalitet. Med et justerbart kugleled og en diameter på 48 mm passer det perfekt til enhvert moderne badeværelse. Den forkromede overflade sikrer en langvarig glans og stil.

Grohe Relexa Plus brusehoved koster lige nu 256 kr. En stigning på 10,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 231 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 231 kr (03. maj 2026) og 256 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 256 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Relexa Plus 50 bruserhoved, krom
256 kr
+ 39 kr fragt
Total: 295 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Relexa Plus 50 mm hovedbruser, Krom
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Relexa brusehoved sparebruser 1/2. m/kugleled. fork. 28094
328 kr
+ 78 kr fragt
Total: 406 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Relexa brusehoved sparebruser 1/2. m/kugleled. fork. 28094
343 kr
+ 79 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner
finish: Krom
installation: Vægmonteret