Grohe Red/Blue filter med filterhoved 600 liter

Grohe Red/Blue filter med filterhoved 600 liter er et vandfilter, der passer til Grohe Red og Blue køkkenarmaturer. Filteret leveres med filterhoved og anbefales især, hvis vandets hårdhed overstiger 12°dH. Det hjælper med at reducere kalk og urenheder i drikkevandet, hvilket giver renere vand og kan forlænge levetiden på dit armatur og elkedel.

Grohe Red/Blue filter med filterhoved 600 liter koster lige nu 1.590 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.582 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.582 kr (09. maj 2026) og 1.590 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.590 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe red filter set
1.590 kr
+ fri fragt
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
GROHE S Filter med filterhoved og tæller
1.620 kr
+ 35 kr fragt
Total: 1.655 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Red/Blue filter med filterhoved, 600 liter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Red/Blue vandfilter med filterhoved 600 liter
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Red/Blue filter med filterhoved, 600 liter
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Indbyggede vandfiltre