Grohe Red Mono

Grohe Red Mono køkkenarmatur giver dig kogende vand direkte fra hanen, perfekt til din daglige madlavning. Installer det ved siden af dit nuværende armatur, og oplev den bekvemmelighed at have kogende vand med et tryk på en knap. Dette stilrene armatur i krom er både praktisk og elegant, og det sparer dig tid i køkkenet.

Grohe Red Mono koster lige nu 10.709 kr. En stigning på 22,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8.726 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.726 kr (03. maj 2026) og 10.709 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 10.709 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Red Mono M køkkenarmatur, kogende vand, krom
10.709 kr
+ 499 kr fragt
Total: 11.208 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Red Mono Køkkenarmatur og kedel i størrelse M, Supersteel
11.013 kr
+ fri fragt
Total: 11.013 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Red Mono M køkkenarmatur, kogende vand, krom
11.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 11.998 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Red II Mono C-t kedel M Med rund kedel
11.501 kr
+ 29 kr fragt
Total: 11.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Red Mono M køkkenarmatur, kogende vand, krom
12.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 13.298 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu
Watertrade.dk favicon
Watertrade.dk
GROHE Red Mono C-tud i Krom med M kedel
12.999 kr
+ 35 kr fragt
Total: 13.034 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Red II Mono C-t kedel M Med rund kedel
13.104 kr
+ 79 kr fragt
Total: 13.183 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 22.7%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Fyr og kedler