Grohe Rapid SL indbygningscisterne 38732000

Grohe Rapid SL indbygningscisterne tilbyder en fleksibel installation med en højde på 82 cm. Det fabriksindstillede skyllevand er justerbart fra 2-6 liter til 3-9 liter, hvilket gør det nemt at tilpasse vandforbruget. Cisternen leveres med en stilfuld, firkantet trykplade og kan monteres både foran en massiv væg og i skeletvægge.

Grohe Rapid SL indbygningscisterne 38732000 koster lige nu 1.556 kr. En stigning på 10,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.403 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.403 kr (03. juni 2026) og 1.592 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.556 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
GROHE Rapid SL indbygningscisterne 3in1 WC 0,82 m SC inkl. Skate Cosmopolitan betjeningsplade
1.556 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykknap, 82 cm installationshøjde
1.592 kr
+ fri fragt
Total: 1.592 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 82 cm, betjeningsplade, krom
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 82 cm, betjeningsplade, krom
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rapid Sl 82Cm 3In1 Wc Element 38732 Tryk
1.989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 82 cm, betjeningsplade, krom
1.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rapid SL indbygningscisterne 3in1 WC 0,82 m SC inkl. Skate Cosmopolitan betjeningsplade
2.021 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.100 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Rapid Indbygn. Cisterne 0.82 Mtr. M/trykplade 38732000
2.800 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.849 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Cisterner