Grohe Rapid SL indbygningscisterne 113 cm

Grohe Rapid SL indbygningscisterne sikrer en pladsbesparende og stilren løsning til dit badeværelse. Med en hvid trykplade og 113 cm installationshøjde er denne cisterne let at montere på massiv væg eller elementmontage. Det selvbærende system er designet til at gøre rengøring enkel og skaber et moderne look.

Grohe Rapid SL indbygningscisterne 113 cm koster lige nu 1.044 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 971 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 971 kr (03. juni 2026) og 1.098 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.044 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid
1.044 kr
+ fri fragt
Total: 1.044 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Rapid SL indbygningscisterne113 cm, hvid trykplade
1.044 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.143 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Groherapid Sl 3in1 Wc 3-6 L 1, Novo Cosmo Trykplade Krom
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rapid SL projekt Indbygningscisterne 1,13 m med hvid Skate trykplade
1.471 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.550 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
1.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Cisterner