Grohe Rapid SL 0,82 indbygningscisterne

Grohe Rapid SL indbygningscisterne er designet til moderne badeværelser, hvor pladsbesparelse og funktionalitet er i fokus. Den kan monteres foran en massiv væg eller i en skeletvæg, hvilket giver fleksibilitet i installationen. Med mulighed for justering af skyllemængde sikrer cisternen effektiv vandforbrug, mens dens robust konstruktion lover langvarig holdbarhed.

Grohe Rapid SL 0,82 indbygningscisterne koster lige nu 1.783 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.578 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.578 kr (09. april 2026) og 1.783 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.783 kr hos Billigelogvvs.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Rapid Sl 82 Cm Top/Frontbetjent Wc-Elem.
1.783 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.822 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Rapid SL 0,82 indbygningscisterne
1.788 kr
+ fri fragt
Total: 1.788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Rapid SL indbygningscisterne, 82 cm
1.788 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.827 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rapid SL 0,82 indbygningscisterne
1.969 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.048 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rapid SL indbygningscisterne, 82 cm
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rapid SL indbygningscisterne, 82 cm
2.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rapid SL indbygningscisterne, 82 cm
2.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Rapid Sl 0.82 Cm Top Og Frontbetjen
3.176 kr
+ fri fragt
Total: 3.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Cisterner