Grohe Rainshower Tilslutningsbøjning

Grohe Rainshower tilslutningsbøjning tilbyder en elegant løsning til din bruser. Med en rund dækplade og børstet Cool Sunrise finish tilføjer den et stilrent touch til dit badeværelse. Den er kompatibel med andre produkter fra Grohe Essentials serien, hvilket giver mulighed for et harmonisk og gennemført design.

Grohe Rainshower Tilslutningsbøjning koster lige nu 605 kr. En stigning på 17,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 517 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 517 kr (03. maj 2026) og 637 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 605 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet cool sunrise
605 kr
+ 39 kr fragt
Total: 644 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Rainshower tilslutningsbjning til vg, Brstet Cool Sunrise
646 kr
+ 39 kr fragt
Total: 685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rainshower Tilslutningsbøjning til væg. Børstet Cool Sunrise
780 kr
+ 79 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rainshower udløbsvinkel, børstet messing
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 7-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Bruserarme og koblingsled