Grohe Rainshower SmartActive 130

4.4 (257 anmeldelser)

Grohe Rainshower SmartActive 130 er en håndbruser med 3 forskellige stråletyper, der giver dig mulighed for at tilpasse din bruseoplevelse. Den leveres i en moderne børstet messing farve og er en del af Grohes Rainshower SmartActive-serie, som kombinerer stilfuldt design med funktionalitet. Perfekt til dig, der ønsker komfort og fleksibilitet i badet.

Grohe Rainshower SmartActive 130 koster lige nu 918 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 870 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 870 kr (21. maj 2026) og 918 kr (02. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 918 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser 3 stråletyper, børstet cool sunrise
918 kr
+ 39 kr fragt
Total: 957 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet messing
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet messing
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, børstet cool sunrise
1.198 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.277 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Rainshower Smartactive 130 mm hndbruser, Brstet Cool Sunrise
1.364 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.403 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, børstet messing
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusehoveder