Grohe Rainshower SmartActive 130

4.4 (225 anmeldelser)

Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser giver en luksuriøs bruseoplevelse med tre stråletyper, der passer til alle dine behov. Det stilfulde kromdesign og den vandbesparende teknologi gør den både æstetisk tiltalende og miljøvenlig. Perfekt til at starte eller afslutte din dag med forfriskning.

Grohe Rainshower SmartActive 130 koster lige nu 569 kr. En stigning på 17,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 485 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 485 kr (03. maj 2026) og 569 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 569 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, vandbesparende, krom
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Rainshower Smartactive 130 mm hndbruser, Krom
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, vandbesparende, krom
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Rainshower SmartActive 130 håndbruser, vandbesparende, krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min
638 kr
+ 78 kr fragt
Total: 716 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Rainshower SmartActive 130, Håndbruser 3 sprays
656 kr
+ 49 kr fragt
Total: 705 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Rainshower SmartActive håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min
671 kr
+ 79 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusehoveder
brusertype: Jet, Pulserende, Regn
finish: Krom
funktioner: Håndholdt
installation: Vægmonteret