Grohe Precision Flow

Bedste pris
Stabil pris
699kr
1.299 krSPAR 46%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Grohe Precision Flow brusearmatur kombinerer elegant design med præcis temperaturkontrol. Den sikre termostat sørger for en behagelig bruseoplevelse hver gang og er perfekt til både familier og individuelle brugere.

Grohe Precision Flow koster lige nu 699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (09. april 2026) og 699 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Termostatbatteri Krom 722338304
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Precision Flow Termostatbatteri til brus, Krom
772 kr
+ 39 kr fragt
Total: 811 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Precision Flow brusearmatur, krom
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grohe Precision Flow termostatbatteri t/br fokr
968 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.047 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Precision Flow brusearmatur, krom
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Precision Flow brusearmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhanegreb