Grohe Pop-Up Bundventil

Oplev funktionalitet og elegant design med Grohes Pop-Up bundventil, der passer til vaske med og uden overløb. Den holdbare Grohe StarLight® kromfinish sikrer en skinnende og langtidsholdbar overflade. Med push-open funktion og en aftagelig afdækningskappe er denne bundventil både praktisk og stilfuld, perfekt til moderne badeværelsesmiljøer.

Grohe Pop-Up Bundventil koster lige nu 281 kr. En stigning på 6,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 264 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 264 kr (16. april 2026) og 281 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 281 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe bundventil med push-open, 1 1/4", krom
281 kr
+ 39 kr fragt
Total: 320 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Push-Up bundventil, 1 1/4", krom
313 kr
+ 39 kr fragt
Total: 352 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe bundventil, push-open, krom
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Bundventil 1 1/4 Push up. Med overløb. krom
321 kr
+ 78 kr fragt
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe bundventil, push-open, krom
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Pop Up Bundventil
329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Krom Pop-Up Bundventil 1 1/4"
355 kr
+ 64 kr fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe bundventil, push-open, krom
459 kr
+ 39 kr fragt
Total: 498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Bundventil 1 1/4 Push up. Med overløb. krom
485 kr
+ 79 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.9%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandsparere