Grohe Patron 46 mm

Bedste pris
Stabil pris
329kr
479 krSPAR 31%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Patron 46 mm er designet til at passe perfekt til dine étgrebsarmaturer i Eurodisc og Europlus-serien. Den keramiske tætningssystem sikrer en problemfri drift og ubesværet kontrol af vandvolumen. Denne patron er en pålidelig komponent til at opretholde effektiviteten af dine Grohe armaturer.

Grohe Patron 46 mm koster lige nu 329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 339 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 329 kr (16. april 2026) og 339 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 329 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe kartusche 46 mm
329 kr
+ 39 kr fragt
Total: 368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Patron 46 mm
345 kr
+ 39 kr fragt
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe patron til Eurodisc/Europlus 46 mm
349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe patron 46 mm til 1-grebs armaturer
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Ventiloverdel 46048 Keramisk
386 kr
+ 78 kr fragt
Total: 464 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Keramisk Patron 46 Mm
399 kr
+ 64 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Ventiloverdel 46048 Keramisk
479 kr
+ 79 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandsparere