Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160

4.5 (333 anmeldelser)

Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160 brusesystem tilbyder en luksuriøs bruseoplevelse. Vælg mellem to strålemønstre for optimal afslapning eller revitalisering. Med indbygget termostat sikrer dette system den perfekte temperatur hver gang.

Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160 koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 11,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.069 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.069 kr (03. maj 2026) og 2.299 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Tempesta Cosmopolitan Temp Brusesyst.
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160 brusesystem, krom
2.429 kr
+ fri fragt
Total: 2.429 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Tempesta Cosmopolitan 160 brusesæt, krom
2.599 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Tempesta Cosmopolitan, brusest komplet m. termostat, krom
2.599 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Tempesta Cosmopolitan 160 brusesæt, krom
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Tempesta Cosmopolitan 160 brusesæt, krom
2.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE New Tempesta Cosmopolitan 160 Brusesystem med termostat til vægmontering. Krom
3.608 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.687 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE New Tempesta Cosmopolitan 160 Brusesystem med termostat til vægmontering. Krom
4.173 kr
+ 29 kr fragt
Total: 4.202 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusesøjler