Grohe Minta udtræksbruser med slange

Grohe Minta udtræksbruser med slange er det ideelle valg til dit køkkenarmatur. Den elegante kromfinish sørger for et moderne udseende, mens udtræksfunktionen giver fleksibilitet og bekvemmelighed i daglig brug. En perfekt kombination af stil og funktionalitet til det moderne hjem.

Grohe Minta udtræksbruser med slange koster lige nu 559 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 521 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 521 kr (03. juli 2026) og 559 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta bruseslange til køkkenarmatur
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta Udtræksbruser med slange, Krom
570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta udtræksslange til køkkenarmatur i krom
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Skyllebruser
602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta bruseslange, krom
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta udtræksbruser med slange 46592000
710 kr
+ 79 kr fragt
Total: 789 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Grohe Minta bruseslange 46592000 sølv/krom, rustfrit stål
729 kr
+ 69 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.3%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Rørslanger