Grohe Minta Køkkenarmatur

4.6 (165 anmeldelser)
Grohe Minta Køkkenarmatur
Bedste pris
Stabil pris
1.349kr
1.898 krSPAR 29%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Forbedr dit køkkenarbejde med Grohe Minta køkkenarmatur. Den høje tud er ideel til fyldning af store gryder, mens 360° svingmulighed giver maksimal fleksibilitet. Armaturet er udstyret med en udtrækstud, hvilket gør rengøring og skylning nemmere.

Grohe Minta Køkkenarmatur koster lige nu 1.349 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.349 kr (09. april 2026) og 1.349 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.349 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.349 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta køkkearmatur, krom
1.479 kr
+ fri fragt
Total: 1.479 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
GROHE Minta 1-Grebs Køkkenbatteri med udtræk, Krom
1.645 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.694 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Køkkenarmatur Grohe 32168000 kobber, kromfinish, 360°
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur. Med udtrækstud
1.898 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.977 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner