Grohe Minta Køkkenarmatur

Grohe Minta køkkenarmatur forener elegance og funktionalitet med sin svingbare U-tud og udtrækstud. Den børstede SuperSteel-finish giver et stilrent look, mens den 360° svingradius letter daglig brug. Ideel til et moderne køkkenmiljø.

Grohe Minta Køkkenarmatur koster lige nu 1.615 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.614 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.614 kr (09. april 2026) og 1.769 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.615 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.615 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta Køkkenarmatur med udtræk, U-tud, Supersteel
2.016 kr
+ fri fragt
Total: 2.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk, U-tud, 1-grebs, Supersteel
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta, Etgrebskøkkenbatteri, U-tud, Supersteel
2.214 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual U-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.383 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.462 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner