Grohe Minta køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.709kr
2.383 krSPAR 28%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Minta køkkenarmatur kombinerer stilrent design med praktiske funktioner. Med den høje C-tud og udtrækstud gør den det nemt at fylde gryder og rengøre vasken. Det slidstærke rustfri stål sikrer langvarig holdbarhed og et tidløst udseende i dit køkken.

Grohe Minta køkkenarmatur koster lige nu 1.709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.709 kr (09. april 2026) og 1.799 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.709 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
1.709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Supersteel
1.709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta Køkkenarmatur med udtræk, C-tud, Supersteel
1.977 kr
+ fri fragt
Total: 1.977 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual C-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.076 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.105 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, stål
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta, Etgrebskøkkenbatteri, C-tud, Supersteel
2.214 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual C-tud, med udtrækstud. Supersteel
2.383 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.462 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner