Grohe Minta køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.259kr
1.796 krSPAR 30%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Minta køkkenarmatur tilbyder en kombination af elegant design og funktionalitet. Med sin høje C-formede tud og 360° svingfelt giver det maksimal fleksibilitet til dine køkkenopgaver. Udtrækkeligt mousseurudløb sikrer nem rengøring af vasken og fyldning af store gryder.

Grohe Minta køkkenarmatur koster lige nu 1.259 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.337 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (10. april 2026) og 1.337 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta køkkenarmatur med udtræk, krom
1.401 kr
+ fri fragt
Total: 1.401 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta Køkkenbatteri med udtræk
1.427 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur med udtrk, C-tud, 1-grebs, Krom
1.460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Minta Køkkenarmatur C-Tud Med Udtræk
1.520 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur med udtræk og C-tud
1.796 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.875 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner