Grohe Minta køkkenarmatur

Grohe Minta køkkenarmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Den C-formede svingtud kan justeres til flere positioner, hvilket giver fleksibilitet i daglig brug. Armaturets SilkMove-teknologi sikrer præcis betjening, mens StarLight-kromen giver en holdbar og skinnende overflade.

Grohe Minta køkkenarmatur koster lige nu 1.169 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.079 kr (03. juni 2026) og 1.169 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.169 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta køkkearmatur, krom
1.215 kr
+ fri fragt
Total: 1.215 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur, svingtud, C-tud, 1-grebs, Krom
1.215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta Køkkenbatteri med svingtud, krom
1.239 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur
1.480 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.3%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner