Grohe Minta

Bedste pris
Stabil pris
1.259kr
1.833 krSPAR 31%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Minta køkkenarmatur kombinerer elegant design og praktiske funktioner med sin C-formede tud og udtrækstud i et stilrent kromlook. GROHE SilkMove keramisk patron sikrer præcis vandkontrol, mens GROHE EasyDock gør tilbagetrækningen af udtrækstuddet glat og nem. Perfekt til ethulsmontage og sikrer en ren og moderne køkkenstil.

Grohe Minta koster lige nu 1.259 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.389 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (09. april 2026) og 1.389 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos LavprisVVS.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur, udtrk/brus, C-tud, 1-grebs, Krom
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta køkkearmatur med udtræk, krom
1.474 kr
+ fri fragt
Total: 1.474 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, udtrækstud, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta, Etgrebskøkkenbatteri, C-tud
1.704 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta køkkenarmatur brus dual C-tud. Med udtrækstud. Krom
1.833 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner