Grohe Minta

Grohe Minta køkkenarmatur tilbyder et stilrent design med U-tud og blank kromfinish. Den justerbare svingfeltfunktion gør det nemt at tilpasse vandstrålen, mens SilkMove-teknologi sikrer præcis kontrol over vandmængde og temperatur. Et ideelt valg til moderne køkkener.

Grohe Minta koster lige nu 1.159 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.149 kr (20. juni 2026) og 1.166 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.159 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.169 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Minta Køk. 3048000rg 70-200
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Minta kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, Krom
1.225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Minta Køkken batteri U-tud
1.239 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Minta Køkkenarmatur Med Høj U-Tud
1.311 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Minta etgrebs køkkenarmatur. Med U-tud
1.480 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Minta køkkenarmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner