Grohe Keramisk Ventiloverdel 1/2"

Denne Grohe keramiske ventiloverdel i 1/2" er ideel til præcise vandreguleringer. Den er udstyret med keramiske tætningsskiver og har en drejevinkel på 180°, hvilket gør den perfekt til installationer, hvor pålidelighed og holdbarhed er afgørende.

Grohe Keramisk Ventiloverdel 1/2" koster lige nu 219 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 216 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 216 kr (12. juni 2026) og 226 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 219 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe ½ Universaloverdel keramisk
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe ventiloverdel 1/2"
219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Ventilspindel 1/2" keramisk
226 kr
+ 39 kr fragt
Total: 265 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe keramisk overdel 1/2", reguleringsbegrænser: højre
229 kr
+ 39 kr fragt
Total: 268 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Univ.overdel Keram 45346000 Uden Kappe
240 kr
+ 49 kr fragt
Total: 289 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
1/2" Grohe Keramisk Ventiloverdel
247 kr
+ 72 kr fragt
Total: 319 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Universal Overdel Keramamisk uden kappe 1/2
256 kr
+ 78 kr fragt
Total: 334 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe 1/2" ventiloverdel keramik
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Universal Overdel Keramamisk uden kappe 1/2
315 kr
+ 79 kr fragt
Total: 394 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandsparere