Grohe Indbygningsdel til 2-huls Håndvaskarmatur

4.7 (116 anmeldelser)
Grohe Indbygningsdel til 2-huls Håndvaskarmatur
Bedste pris
Faldet 2.0%
1.469kr
2.081 krSPAR 29%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe indbygningsdel til 2-huls håndvaskarmatur er designet til nem indbygning i væggen. Med en indbygningsdybde på 45-75 mm og vendbar udløbsplacering tilbyder den fleksibilitet i installationen. Udstyret med en SilkMove keramisk patron sikrer præcis vandkontrol.

Grohe Indbygningsdel til 2-huls Håndvaskarmatur koster lige nu 1.469 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 5,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.547 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.469 kr (08. juli 2026) og 1.547 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.469 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur
1.469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe universal indbygningsdel, 1/2"
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe indbygningsdel til 2-huls armatur
1.595 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.634 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe indbygningsdel, 2-huls håndvaskarmatur
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE håndvaskarmatur med skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri, Indbygning
2.003 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.082 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE håndvaskarmatur med skjult krop til 2-huls håndvaskbatteri, Indbygning
2.081 kr
+ 29 kr fragt
Total: 2.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner
finish: Krom