Grohe Grohtherm 800

Grohe Grohtherm 800 er et stilfuldt termostatarmatur til både kar og bruser. Det har ergonomiske håndtag og SafeStop-teknologi, der sikrer optimal sikkerhed. Kromfinishen giver et moderne udtryk og den vægmonterede installation passer perfekt til ethvert badeværelse.

Grohe Grohtherm 800 koster lige nu 1.299 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.236 kr (17. april 2026) og 1.299 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.299 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Grohtherm 800 kar-/brusearmatur, krom
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohtherm 800 Til Kar+brus Vægmontage.
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Grohtherm 800 kararmatur, krom
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Grohtherm 800 Termostatbatteri til kar & brus
1.648 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.727 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner