Grohe Grohtherm 2000

Grohe Grohtherm 2000 termostatbatteri sikrer dig en perfekt temperaturkontrol under bruseren. Med sit elegante kromdesign og lydløse vandgennemstrømning skabes der en afslappende oplevelse. Et ideelt valg til at forvandle dit bad til en rolig oase.

Grohe Grohtherm 2000 koster lige nu 2.563 kr. En stigning på 11,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.299 kr (04. juni 2026) og 2.563 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.563 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Grohtherm 2000 Termostatbatteri til brus, Krom
2.563 kr
+ fri fragt
Total: 2.563 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Grohtherm 2000 New kararmatur, krom
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Grohtherm 2000 New kararmatur, krom
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe GRT 2000 new term. badek. vægmont. udv
2.726 kr
+ 89 kr fragt
Total: 2.815 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Grohtherm 2000 NEW Termostatbatteri. Med EasyReach bakke
2.729 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.808 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Grohtherm 2000 New kararmatur, krom
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner