Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan Brusearmatur

Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur kombinerer elegant design med funktionalitet. Den børstede cool sunrise-finish tilføjer et moderne touch til dit badeværelse. Med Grohe TurboStat teknologi sikrer armaturet en konstant vandtemperatur, selv under trykfald.

Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan Brusearmatur koster lige nu 2.771 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.429 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.429 kr (03. maj 2026) og 2.771 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.771 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan M Termostatbatteri til brus, Børstet Cool Sunrise
2.771 kr
+ fri fragt
Total: 2.771 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, Brstet Cool Sunrise
2.883 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.922 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Grohtherm 1000 Cosmopolitan brusearmatur, børstet messing
3.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatarmatur. Børstet Cool Sunrise
3.489 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.568 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhanegreb