Grohe Eurosmart Kar- og Brusearmatur

Grohe Eurosmart kar- og brusearmatur kombinerer stil og funktionalitet med sit elegante design i GROHE StarLight krom. Det har en præcis GROHE SilkMove keramisk patron, der sikrer nem betjening og lang holdbarhed. En indbygget temperaturbegrænser beskytter mod skoldning, mens den automatiske omskifter gør det let at skifte mellem kar og brus.

Grohe Eurosmart Kar- og Brusearmatur koster lige nu 562 kr. En stigning på 5,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 535 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 535 kr (22. maj 2026) og 592 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 562 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Eurosmart kar-/brusearmatur, krom
562 kr
+ 39 kr fragt
Total: 601 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Eurosmart etgrebsbatteri til kar og brus, krom
671 kr
+ 39 kr fragt
Total: 710 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Eurosmart Kar & Brus Brusearmatur
680 kr
+ 64 kr fragt
Total: 744 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner