Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur

Grohe Eurosmart håndvaskarmatur kombinerer stil og funktionalitet. Det er udstyret med GROHE SilkMove for præcis kontrol og EcoJoy teknologi for vandbesparelse. Det elegante S-Size design passer perfekt til moderne badeværelser og gør rengøring nem med sin StarLight krom finish.

Grohe Eurosmart Håndvaskarmatur koster lige nu 450 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 448 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 448 kr (09. juni 2026) og 458 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 450 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Eurosmart etgrebs håndvaskarmatur m/bundventil, S-size
450 kr
+ 39 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Eurosmart håndvaskarmatur med bundventil, krom
478 kr
+ 39 kr fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Eurosmart hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom, S-Size
478 kr
+ 39 kr fragt
Total: 517 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Håndvaskearmatureurosmart
499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Eurosmart håndvaskarmatur med bundventil i krom
509 kr
+ 39 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Eurosmart Håndvaskarmatur Med Bundventil
544 kr
+ 64 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002
552 kr
+ 78 kr fragt
Total: 630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Eurosmart 2015 håndvaskarmatur med bundventil. S-size. 33265002
608 kr
+ 79 kr fragt
Total: 687 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Grohe Eurosmart etgrebsbatteri til håndvask med bundventil
745 kr
+ 49 kr fragt
Total: 794 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner