Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur

Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur kombinerer stilrent design med funktionalitet. Udstyret med en 400 mm svingtud og omskifter til håndbruser, gør det nemt at opgradere dit badeværelse. Med et forkromet finish tilføjer det et moderne touch til enhver indretning.

Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur koster lige nu 1.581 kr. En stigning på 14,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.386 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.386 kr (03. maj 2026) og 1.581 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.581 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Kar-/brusebatteri med 400 mm tud, Krom
1.581 kr
+ fri fragt
Total: 1.581 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Eurosmart Cosmopolitan vandhane, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur i krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Eurosmart Cosmopolitan Kar/bruse batteri med 400 mm. Tud
1.760 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Eurosmart Cosmopolitan kararmatur, krom
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 14 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner