Grohe Euromix Patron

Grohe Euromix Patron er en essentiel reservedel til din Grohe Euromix vandhane. Den sikrer effektiv vandregulering og optimal ydeevne, hvilket forlænger levetiden på din vandhane.

Grohe Euromix Patron koster lige nu 713 kr. En stigning på 9,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (15. april 2026) og 719 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 713 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Cartridge
713 kr
+ 39 kr fragt
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Euromix patron 07000
719 kr
+ 39 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe patron til Euromix
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Euromix Patr. Longlife T/ladyl.070000m
802 kr
+ 78 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe patron t/euromix
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Euromix Patron Longlife til ladylux & ladylux 070000m
888 kr
+ 79 kr fragt
Total: 967 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Rørventiler