Grohe Euro Ceramic Væghængt Toilet

Grohe Euro Ceramic væghængt toilet er det perfekte valg til både små og store badeværelser. Det kompakte design uden skyllekant sikrer en nem rengøring og en elegant æstetik. Med sanitetsporcelaen og Triple Vortex skylle-teknologi, opnår du effektivitet og design i skøn forening.

Grohe Euro Ceramic Væghængt Toilet koster lige nu 1.539 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.367 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.367 kr (03. juni 2026) og 1.540 kr (10. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.539 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Euro Ceramic kompakt vghngt toilet
1.539 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Euro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Euro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Euro Ceramic Væghængt kompakt toilet, Rimless
1.629 kr
+ fri fragt
Total: 1.629 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Euro væghængt toilet, uden skyllekant, hvid
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Euro Ceramic compact hængeskål. Med åben skyllerende. DIY
1.906 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.985 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Kategori: Toiletter og bideter