Grohe Euro Ceramic Toiletsæde

Grohe Euro Ceramic toiletsæde er designet til moderne badeværelser, med soft close og quick release funktion for nem rengøring. Lavet af holdbart duroplast, tilbyder dette toiletsæde både komfort og stil i en smuk alpinhvid farve.

Grohe Euro Ceramic Toiletsæde koster lige nu 572 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 566 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 566 kr (17. april 2026) og 606 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 572 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Euro Ceramic Toiletsæde, Alpinhvid
572 kr
+ 39 kr fragt
Total: 611 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
GROHE Euro Ceramic toiletsde, soft close, alpin hvid
626 kr
+ 39 kr fragt
Total: 665 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Euro Ceramic toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Euro Ceramic Toiletsæde Soft Close
712 kr
+ 72 kr fragt
Total: 784 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Euro Ceramic toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Euro Ceramic toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Euro Ceramic Toiletsæde med Soft close. Hvid
876 kr
+ 79 kr fragt
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toilet- og bidetsæder