Grohe Euphoria 310

4.6 (76 anmeldelser)

Grohe Euphoria 310 brusesystem bringer et moderne touch til dit badeværelse med sit elegante design i børstet kobber. Den store brusehoved giver en luksuriøs oplevelse, mens termostatfunktionen sikrer optimal komfort. Perfekt til det stilbevidste hjem.

Grohe Euphoria 310 koster lige nu 7.246 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.659 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.659 kr (03. maj 2026) og 7.246 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.246 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Euphoria 310 brusesystem børstet varm solnedgang
7.246 kr
+ fri fragt
Total: 7.246 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Euphoria 310 mm brusesystem, Brstet Warm Sunset
7.598 kr
+ 89 kr fragt
Total: 7.687 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Euphoria 310 brusesæt, børstet kobber
7.999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.039 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Euphoria 310 brusesæt, børstet kobber
8.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Euphoria 310 brusesæt, børstet kobber
8.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Euphoria Brusesystem Termostat 26075Dl0
8.442 kr
+ 39 kr fragt
Total: 8.481 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Euphoria 310 brusesystem. Børstet warm sunset
11.444 kr
+ 79 kr fragt
Total: 11.523 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusehoveder