Grohe Euphoria 310

4.5 (86 anmeldelser)

Grohe Euphoria 310 er et brusesystem med termostatisk mixer til vægmontering. Systemet har en hovedbruser med ±15° vendevinkel og en håndbruser med justerbar højde. Designet er nutidigt og udført i stål med enten børstet eller poleret finish, hvilket tilfører badeværelset et stilrent udtryk. Brusesystemet giver mulighed for at skifte mellem hoved- og håndbruser via Aquadimmer-funktion.

Grohe Euphoria 310 koster lige nu 6.084 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.659 kr. Vores prishistorik bygger på 71 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.659 kr (09. maj 2026) og 6.084 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.084 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Euphoria 310 mm brusesystem, Supersteel
6.084 kr
+ 99 kr fragt
Total: 6.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Euphoria 310 brusesystem med termostat til væg Supersteel
6.371 kr
+ fri fragt
Total: 6.371 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Euphoria 310 brusesæt, stål
6.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Euphoria 310 brusesæt, stål
7.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Euphoria 310 brusesæt, stål
7.399 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.439 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Euphoria 310 brusesystem termostat til vægmontering, supersteel
7.855 kr
+ 79 kr fragt
Total: 7.934 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brusesøjler