Grohe Essentials Toiletrulleholder

Grohe Essentials toiletrulleholder kombinerer stil og funktionalitet i et tidløst design. Udført i børstet Cool Sunrise metal, passer den perfekt til et moderne badeværelse. Med skjulte fastgøringsskruer sikrer den en ren og elegant installation.

Grohe Essentials Toiletrulleholder koster lige nu 348 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 341 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 341 kr (03. juni 2026) og 359 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 348 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essentials toiletrulleholder, børset messing
348 kr
+ 39 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essentials toiletrulleholder, børstet cool sunrise
348 kr
+ 39 kr fragt
Total: 387 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essentials papirholder, Brstet Cool Sunrise
371 kr
+ 39 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essentials Toiletrulleholder 40689Gn1
416 kr
+ 64 kr fragt
Total: 480 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Essentials toiletrulleholder. Børstet Cool Sunrise
424 kr
+ 78 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Toiletrulleholder Brushed Cool Sunrise
429 kr
+ 49 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essentials toiletrulleholder, børset messing
439 kr
+ 39 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essentials toiletrulleholder, børset messing
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essentials toiletrulleholder. Børstet Cool Sunrise
581 kr
+ 79 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner