Grohe Essentials Toiletbørste

Grohe Essentials toiletbørste er et elegant valg til dit badeværelse. Den væghængte børste kommer med en robust holder i glas og har en tidløs børstet Cool Sunrise finish, der tilføjer en luksuriøs detalje til indretningen. Ideel til dem, der værdsætter kvalitet og stil.

Grohe Essentials Toiletbørste koster lige nu 476 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 467 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 467 kr (03. juni 2026) og 501 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 476 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essentials toiletbørste, børstet messing
476 kr
+ 39 kr fragt
Total: 515 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essentials toiletbørste, børstet cool sunrise
527 kr
+ 39 kr fragt
Total: 566 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essentials toiletbørste, børstet messing
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essentials toiletbrste, vgmonteret, Brstet Cool Sunrise
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Wc-børste Essentials Brushed Cool Sunrise
590 kr
+ 49 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essentials toiletbørste, børstet messing
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essentials Toiletbørste Til Væg 40374Gn1
633 kr
+ 64 kr fragt
Total: 697 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Essentials toiletbørste & børste. Brushed Cool Sunrise
744 kr
+ 78 kr fragt
Total: 822 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essentials toiletbørste & børste. Børstet Cool Sunrise
803 kr
+ 79 kr fragt
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletbørster