Grohe Essentials Toiletbørste

Bedste pris
Faldet 8.5%
485kr
803 krSPAR 40%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essentials toiletbørste kombinerer funktionalitet og stil med sit væghængte design og børstet Hard Graphite finish. Perfekt til moderne badeværelser, sikrer den en ren og elegant fremtoning, samtidig med at den gør det daglige arbejde let. Den medfølgende holder i glas fuldender det sofistikerede look.

Grohe Essentials Toiletbørste koster lige nu 485 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 530 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 485 kr (08. juli 2026) og 530 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 485 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
485 kr
+ 39 kr fragt
Total: 524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essentials Toiletbørste + holder, børstet hard graphite
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Wc-børste Essentials Brushed Hard Graphite
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Essentials toiletbørste & holder. Brushed Hard Graphite
622 kr
+ 78 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essentials toiletbørste, børstet sort krom
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essentials Toiletbørste Til Væg 40374Al1
651 kr
+ 64 kr fragt
Total: 715 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essentials toiletbørste & holder. Børstet Hard Graphite
803 kr
+ 79 kr fragt
Total: 882 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.5%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner