Grohe Essentials Håndklædestang

Bedste pris
Faldet 7.0%
332kr
519 krSPAR 36%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essentials håndklædestangen er en stilfuld og praktisk løsning til dit badeværelse. Den svingbare konstruktion med to drejearme gør det nemt at placere håndklæderne optimalt, mens det elegante kromdesign passer perfekt til moderne indretninger. Med skjulte fastgøringsskruer og Grohes QuickGlue-mulighed slipper du for synlige borehuller.

Grohe Essentials Håndklædestang koster lige nu 332 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 357 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 332 kr (09. april 2026) og 357 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 332 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essentials håndklædestang, 44,9 cm, krom
332 kr
+ 39 kr fragt
Total: 371 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essentialt Cube dobbelt håndklædestang, krom
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essentials svingbar hndkldestang, Krom
408 kr
+ 39 kr fragt
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essentials håndklædestang, 44,9 cm, krom
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essentials Håndklædeholder Type 40371001
430 kr
+ 64 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Essentials håndklædeholder, krom
436 kr
+ 78 kr fragt
Total: 514 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essentials håndklædeholder, krom
515 kr
+ 79 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essentials håndklædestang, 44,9 cm, krom
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner