Grohe Essentials Dobbelt Håndklædestang

Bedste pris
Faldet 7.0%
836kr
1.399 krSPAR 40%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essentials dobbelt håndklædestang er designet til både stil og funktionalitet. Den ridsefaste overflade i børstet Cool Sunrise giver et tidløst look til dit badeværelse. Med en brugbar længde på 60 cm og skjulte fastgøringsskruer passer den perfekt ind i det moderne hjem.

Grohe Essentials Dobbelt Håndklædestang koster lige nu 836 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 917 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (08. juli 2026) og 917 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 836 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essentials håndklædestang, 60 cm, børstet messing
836 kr
+ 39 kr fragt
Total: 875 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essentials dobbelt håndklædestang, 600 mm, børstet cool sunrise
963 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.002 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Håndklædeholderessentials Brushed Cool Sunrise
980 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essentials Db Håndklstang 600Mm 40802Gn1
1.072 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.111 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essentials hndkldestang, dobbelt, 60 cm, Brstet Cool Sunrise
1.094 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.133 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essentials håndklædestang, 60 cm, børstet messing
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essentials Dobbelt håndklædestang 600 mm. Børstet Cool Sunrise
1.328 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essentials håndklædestang, 60 cm, børstet messing
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndklædeholdere