Grohe Essence toiletsæde

Bedste pris
Stabil pris
659kr
883 krSPAR 25%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence toiletsæde kombinerer elegant design med praktiske funktioner som soft close og quick release. Det aftagelige sæde er lavet af holdbart Duroplast, og med rustfri stål hængsler er det både robust og nemt at montere. Passer perfekt til alle Essence Ceramic-toiletskåle.

Grohe Essence toiletsæde koster lige nu 659 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (30. maj 2026) og 709 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 659 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 8-11 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
689 kr
+ 39 kr fragt
Total: 728 kr
På lager
Leveringstid: 8-11 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Toiletsæde Soft Close
723 kr
+ 72 kr fragt
Total: 795 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 8-11 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence toiletsde, soft close
861 kr
+ 39 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Grohe Essence toiletsæde med soft-close. Hvid
883 kr
+ 79 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toilet- og bidetsæder