Grohe Essence S håndvaskarmatur

Bedste pris
Stabil pris
1.259kr
2.194 krSPAR 43%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence S håndvaskarmatur kombinerer moderne teknologi og stilrent design, hvilket sikrer præcis vandregulering og en behagelig håndvaskoplevelse.

Grohe Essence S håndvaskarmatur koster lige nu 1.259 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.259 kr (08. juli 2026) og 1.399 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence S håndvaskarmatur, stål
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence håndvaskarmatur, supersteel
1.338 kr
+ fri fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, stål
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence S håndvaskarmatur, rustfrit stål
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
GROHE Essence håndvaskarmatur glat krop, Supersteel
1.734 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.763 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence håndvaskarmatur glat krop, Supersteel
1.878 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.957 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence 1-grebs hndvaskarmatur, S-Size, Supersteel
2.194 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.233 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner