Grohe Essence M håndvaskarmatur

Bedste pris
Faldet 8.0%
1.932kr
3.299 krSPAR 41%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence M håndvaskarmatur kombinerer elegance og moderne teknologi i et væghængt design. Med sin børstede kobberfinish tilfører det en luksuriøs stil til dit badeværelse. Dette armatur er ideelt for dem, der ønsker både funktionalitet og æstetik i én løsning.

Grohe Essence M håndvaskarmatur koster lige nu 1.932 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 15,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.275 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.932 kr (08. juli 2026) og 2.275 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.932 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet kobber
1.932 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.971 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet kobber
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence hndvaskarmatur, indbygning, M-Size, Brstet Warm Sunset
2.308 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.347 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence 2-huls håndvaskbatteri, M-Size, børstet warm sunset
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence håndvaskarmatur. Børstet Warm Sunset M-Size
2.849 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet kobber
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner