Grohe Essence M håndvaskarmatur

Bedste pris
Faldet 2.0%
2.057kr
2.849 krSPAR 28%
hos CompletVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence M håndvaskarmatur kombinerer moderne teknologi og æstetik i en elegant, væghængt løsning. Den børstede messing finish tilføjer en luksuriøs følelse til dit badeværelse. Med præcis kontrol og energibesparende funktioner er det en praktisk og stilfuld tilføjelse til enhver håndvask.

Grohe Essence M håndvaskarmatur koster lige nu 2.057 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.197 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.057 kr (08. juli 2026) og 2.197 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.057 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet messing
2.057 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.096 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence hndvaskarmatur, indbygning, M-Size, Brstet Cool Sunrise
2.197 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, børstet messing
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence håndvaskarmatur til indbygning, børstet cool sunrise
2.399 kr
+ fri fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence M håndvaskarmatur, børstet messing
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence håndvaskarmatur. Børstet Cool Sunrise M-Size
2.849 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner