Grohe Essence M håndvaskarmatur

Grohe Essence M håndvaskarmatur kombinerer elegance og funktionalitet med sit væghængte design og kromfinish. Indbygning sikrer en minimalistisk æstetik, mens moderne teknologi gør din håndvaskoplevelse ubesværet og præcis. Den separate 183-mm-tud tilbyder rigelig plads til håndvask og hverdagsbrug.

Grohe Essence M håndvaskarmatur koster lige nu 1.259 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.169 kr (03. maj 2026) og 1.354 kr (05. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.259 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence M håndvaskarmatur, krom
1.259 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence hndvaskarmatur, indbygning, M-Size, Krom
1.367 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.406 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence håndvaskarmatur til indbygning, krom
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence M håndvaskarmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence håndvaskarmatur, krom
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence New håndvaskarmatur 2-huls indbygning. M-size 19408001
1.708 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.787 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 7.0%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner