Grohe Essence Køkkenarmatur

Grohe Essence køkkenarmaturet kombinerer elegant design med funktionalitet. Det etgrebs betjente armatur i hard graphite sikrer præcis vandstyring. Den tidløse silhuet og fremragende ydeevne gør det til en perfekt tilføjelse til ethvert køkken, hvor fleksibilitet og komfort er i fokus.

Grohe Essence Køkkenarmatur koster lige nu 2.579 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.497 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.497 kr (17. april 2026) og 2.579 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.579 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, sort krom
2.579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.618 kr
På lager
Leveringstid: 90 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur, poleret hard graphite
2.640 kr
+ fri fragt
Total: 2.640 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence New Etgreb Køkkenarmatur Hard Graphite L-tud
2.649 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.698 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, sort krom
2.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.938 kr
På lager
Leveringstid: 90 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Køkkenarmatur L-Tud 30269A00
2.951 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, sort krom
3.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.738 kr
På lager
Leveringstid: 90 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner