Grohe Essence køkkenarmatur

Grohe Essence køkkenarmatur kombinerer tidløs silhuet med høj funktionalitet. Designet i børstet hard graphite, passer det perfekt til det moderne køkken. Med fleksibel svingtud og suveræn ydeevne, sikrer det både komfort og fleksibilitet i hverdagen.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 2.699 kr. En stigning på 7,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.519 kr (03. juni 2026) og 2.699 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence Køk Armatur M L-tud Brushed Hard Graphite
2.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur, børstet hard graphite
2.940 kr
+ fri fragt
Total: 2.940 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
GROHE EssenceEtgrebskøkkenbatteri, børstet hard graphite
2.961 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.010 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, børstet sort krom
2.969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, børstet sort krom
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence kkkenarmatur, U-tud, 1-grebs, Brstet Hard Graphite
3.154 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.193 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence køkkenarmatur L-tud. Børstet Hard Graphite
3.498 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.577 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, børstet sort krom
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.1%

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner