Grohe Essence køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
3.059kr
4.699 krSPAR 35%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence køkkenarmaturet kombinerer elegant design med funktionalitet. Dets slanke, cylinderformede udseende og udtrækstud gør det ideelt til moderne køkkener, hvor både stil og alsidighed er vigtigt.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 3.059 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.149 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.059 kr (14. april 2026) og 3.149 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.059 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, sort krom
3.059 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 80 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, sort krom
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 80 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur, poleret hard graphite
3.600 kr
+ fri fragt
Total: 3.600 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Poleret Hard Graphite
3.941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.980 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence køkkenarmatur med udtrækstud. Hard Graphite
4.295 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.374 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, sort krom
4.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 80 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner