Grohe Essence køkkenarmatur

Bedste pris
Stabil pris
3.239kr
5.099 krSPAR 36%
hos LavprisVVS
På lagerLaveste

Grohe Essence køkkenarmatur i børstet Warm Sunset tilbyder elegant design og alsidig funktionalitet. Med det slanke, cylinderformede udseende passer det perfekt ind i ethvert moderne køkken. Det integrerede udtrækstud gør daglig rengøring og fyldning af store gryder til en leg.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 3.239 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.239 kr (09. april 2026) og 3.239 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.239 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet kobber
3.239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Køkkenarmatur L-Tud 30270Dl0
3.797 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.861 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet kobber
3.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur med udtræk, børstet warm sunset
3.854 kr
+ fri fragt
Total: 3.854 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Brstet Warm Sunset
4.081 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence køkkenarmatur med dual udtrækstud. Børstet Warm Sunset
4.603 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.682 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet kobber
5.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner