Grohe Essence køkkenarmatur

Grohe Essence køkkenarmatur kombinerer stilfuldt design og funktionalitet. Med sin børstede Cool Sunrise finish og udtrækstud får du både elegance og praktikalitet til dit køkken. Den høje kvalitet sikrer holdbarhed, mens SilkMove-teknologien giver en uovertruffen glidende betjening.

Grohe Essence køkkenarmatur koster lige nu 3.239 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.230 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.230 kr (25. maj 2026) og 3.289 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.239 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet messing
3.239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Grohe Essence kkkenarmatur, L-tud, 1-grebs, Brstet Cool Sunrise
3.239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.278 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Grohe Essence Køkkenarmatur L-tud Brushed Cool Sunrise
3.299 kr
+ fri fragt
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Grohe Essence køkkenarmatur med udtræk, børstet cool sunrise
3.854 kr
+ fri fragt
Total: 3.854 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
GROHE Essence Etgrebskøkkenbatteri, børstet cool sunrise
3.961 kr
+ 89 kr fragt
Total: 4.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet messing
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Grohe Essence køkkenarmatur, udtrækstud, børstet messing
3.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Essence Køkkenarmatur L-Tud 30270Gn0
4.190 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.229 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
GROHE Essence køkkenarmatur med udtrækstud. Børstet Cool Sunrise
4.603 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.682 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vandhaner